Czy produkty widniejące na stronie są dostępne od razu?

 

Król Nocy w swym magazynie posiada wiele produktów i tylko część z nich pozwolił nam sprzedać L. Dlatego przedmioty wystawione na stronie są produktami dostępnymi od ręki. Jeżeli upatrzyłeś sobie jakiś przedmiot w internecie, a my nie mamy w asortymencie napisz do nas na sklep@krolnocy.pl a  postaramy się znaleźć go w najbardziej strzeżonych magazynach i przedstawimy Ci naszą ofertę.

 

Czy gdy osoba niepożądana spojrzy na paczkę, będzie miała podejrzenia co może znajdować się w środku?

 

Nie, paczki są spakowane dyskretnie nie posiadają żadnych informacji mogących powiązać twoje zamówienie z naszym sklepem i branża rozrywkową

 

Czy mogę zamówić paczkę do innego kraju?

 

Tak paczki są wysyłane do każdego państwa Unii Europejskiej. Niestety przy wysyłce za granice należy dokonać przedpłaty przed wysyłką.


Czy mogę płacić kartą?

 

Król Nocy do niedawna przyjmował jedynie złoto ale po namowach zgodził się na przelewy oraz płatność kartą. Płatność kartą można dokonać przy pomocy serwisu PayU oraz PayPal.

 

Złożyłem zamówienie, a nie dostałem żadnego potwierdzenia?

 

W takiej sytuacji najlepiej napisać do nas na biuro@krolnocy.pl  lub zadzwonić na jeden z numerów podanych do kontaktu. Tylko proszę na nas nie krzyczeć. Krzyki tolerujemy w innych sytuacjach :)

 

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO INNE PYTANIE PROSIMY PISAĆ ( biuro@krolnocy.pl ) ALBO DZWONIĆ 730 343 232 / 730 373 323